לתוכנית חינוכית יחודית בבתי ספר דרוש/ה גנן/ גננית טיפולי/ת
לתוכנית ייחודית בבתי ספר דרוש/ה מטפל/ת בגינון עם ניסיון בהדרכת קבוצות ילדים וחיבור לעולם הרוח והמדיטציה. התוכנית עוזרת לילדים לחזק את הדימוי העצמי באמצעות תכונותיהם החיוביות ולהתחבר למשאביהם הפנימיים לאחר לטבע והסביבה באמצעות פעילויות גינון וגידול ירקות ופעילויות טבע נוספות, שירים , משחקי שיתוף פעולה ודמיון מודרך. לבתי ספר באיזור חיפה, נשר , קריות, עכו , כרמיאל ומשגב.